About us

  • Home
  • درباره ما

شرکت تاک دشت فعالیت خود را از سال 1375 در زمینه واردات مواد اولیه دارویی , ویتامینها و همچنین انواع اسانس و عصاره آغاز نموده است. و بیش از 10 سال سابقه حرفه ایی در صنعت دارو (واردات API  , VITAMIN ,EXCIPIETS،EXTRACT ، AROMATIC ، با کادری مجرب و متخصص فعالیت دارد و  با دارا بودن مجوز واردات از سازمان غذا و دارو، و فضای دپوی  مورد تایید سازمان از ابتدا تا کنون موفق به ثبت محصولات خود در سازمان بوده،  و به موازات توانسته نیازمندیهای شرکت های محترم دارویی ، (انسانی / دامی و گیاهی)  را با رضایت کامل  تامین و مرتفع می نماید. از جمله این  شرکت ها ها: میتوان تولید دارو ، پارس  دارو، ابوریحان، جابربن حیان ؛ فارابی، پارس ایران دارو، تهران دارو، روزدارو، رازک، الحاوی، خوارزمی، سبحان آنکولوژِی ،زاگرس فارمد پارس، فراورده های دامی ایران، ایران داروک، باریج اسانس و.. را نام برد.

 

نمایندگی های فعال در حال حاظر عبارتند از:

Hiranya Cellulose Compan-1: تامین کننده انواعMCC101 & 102,   Croscarmellose, sodiumStarch

JIAHERB  Company-2: تامین کننده انواع عصاره های گیاهی با در صد خلوص بالا.

Silver line chemicals Company-3: تامین کننده انواع اسانس­های طبیعی، الئورزین­های کپسیکوم و پاپریکا و کریستال منتول.

NHU Vitamins Company-4: تامین کننده انواع ویتامین­های,Coenzyme Q10  A, E, D3.

GRNE Company– 5 تامین کننده انواع  اسید های آمینه .

همچنین این شرکت توانایی ارائه انواع مواد موثره گیاهی به شکل گرانول (DC) ویا پلت را برای انواع مواد موثره گیاهی و شیمیایی نظیر زردچوبه

و انواع API  و مکمل ها را دارد..

واحد تولیدی تحقیقانی این شرکت، در سال 1395 با نام شرکت آموفارمد آریا به ثبت رسیدکه یک شرکت دانش بنیان در حوزه سلامت و دارو بوده و در واقع واحد توسعه بازار و R&D  مجموعه بازرگانی دارویی تاک دشت می باشد  سهامداران این شرکت مشترک بوده و تفکیک آن ها به طور رسمی در دی ماه سال 1395 صورت گرفت.

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

X